Політика конфіденційності

Даний веб-сайт адмініструється юридичною фірмою KODARY Partners та є її власністю.

Інформація, що міститься на цьому сайті, є виключно загальною інформацією та в жодному разі не може бути використана як юридична консультація. Юридична фірма KODARY Partners не несе відповідальності за будь-які дії або бездіяльність, вчинені відвідувачами через отримання та/або використання даної інформації. Для отримання консультацій з будь-яких юридичних питань просимо звертатися безпосередньо до юристів фірми KODARY Partners.

Попередження про авторське право
KODARY Partneres Law Firm © 2015
Усі права захищені.

Інформація, яка розміщена на сайті юридичної фірми KODARY Partners, є захищеною авторським правом та може бути використана лише для загальних інформативних потреб користувача. Копіювання та привласнення матеріалів та інформації, що розміщені на сайті, без письмової згоди юридичної фірми KODARY Partners суворо заборонено.

Зберігання та використання персональних даних
Політика конфіденційності розповсюджується на сайт юридичної фірми KODARY Partners, а також на інформацію, надану юридичній фірмі будь-яким способом передачі даних.

У свою чергу, юридична фірма KODARY Partners зберігає та використовує персональну інформацію виключно з метою надання послуг. Клієнти, потенційні клієнти та інші треті особи можуть бути впевнені в тому, що їхні персональні дані використовуються з відповідною мірою конфіденційності, передбаченою чинним законодавством.

Зворотній зв’язок: